Vizualizare
multa lume nu vorbeste despre acest lucru,pentru ca sexul anal este foarte greu,avem idei preconcepute,sau nu cunoastem destule date si nu avem experienta si nici curaj!eu am inceput sexul anal de cativa ani,deci am ceva experienta ,trebuie sa recunosc ca este cel mai tare sex dintre toate!de ce? anusul are cele mai multe terminatii nervoase,de aceia este mai excitant decat orice altceva,cel putin pt mine!de ce este foarte greu?trebuie sa stii cand trebuie sa incepi,astfel devine dureros si placerea nu mai are loc!unora li se pare gretos si se limiteaza la putin,sex "3 minute",nu se uita ca partenerul nu este satisfacut,daca incercati ,o sa aveti surprize placute,orgasm dublu sau mai mult!trebuie sa se inteleaga ca sunt baiat si fac sex cu femei!incercati si nu o sa va para rau,incingeti atmosfera mai inainte si anuntati din timp ce intentionati sa faceti,adica discutati intai depre sex anal, apoi "pe cai"!puteti maiinainte de abaga penisul in anus sa d-ati cu limba ,o sa vedeti ce senzatie plcuta o sa fie ,succes!
Like (6)
Loading...
6