nu stiu la ce se refera "CLUB INTERZIS",pai daca este interzis ceva ,trebuie sa facem ceva care sa tinem minte ,ca acest site sa merite apreciat!ar trebui sa ne intanlim ,sa facem sex,sa vorbim ,sa ne distram,schimbam nr de telefon,intr-un cuvant sa ne simtim bine!vreau actiune,sex fierbinte ,vise implinite,fete satisfacute!hai ca v-am bagat in ceata,ne auzim 898989...,sa vad cine are curaj!
Ultima modificare facuta in data de Aprilie 4, 9:35 pm de FITZOASA.
Like (3)
Loading...
3
FITZOASA
:-O=))
Like (1)
Loading...
1
19528
Bai nene, ce spui tu? Neimplinita si nefututa? Valeeeu, bai libidinosule, carpanosule si tot ce-i mai josnic in lume, cand a fost ultima data cand ti-ai facut o revizie in oglinda? pai tu vreodata ma poti compara cu tine? Frustratu' satului
ce e draga te-ai aprins?se vede cata educatie ai,la vocabularul care-l ai,esti cel mult o croitoreasa de duzina,sau femeie de servici!
Like (1)
Loading...
1
ce e draga te-ai aprins?se vede cata educatie ai,la vocabularul care-l ai,esti cel mult o croitoreasa de duzina,sau femeie de servici!
Totusi iti face bine sa stai aici pe site-ul asta. Vad ca ai inceput sa folosesti corect cratima!
Eu zic sa il frecventezi mai des. Poate inveti si alte chestii!
Like (1)
Loading...
1
19528
intotdeauna am vorbit corect. nu te poti lauda cu acelasi lucru ;)
da sigur ,tu esti cea corecta,nu anjuri,nu jignesti pe nimeni,esti perfecta,cu toate ca arati destul de bine,dar trebuie lucrat la temperament si la vocabular!stii cand o sa te trezesti? pe la 30 de ani!de fapt mai bine pe la 40!o sa-ti vina mintea la cap!inca nu stii cei viata!se vede dupa cum reactionezi la prima vedere,nu te poti bate cu toata lumea ,parerile sunt impartite ,asa o sa fie intotdeauna,trebuie sa tii cont si de ceilalti!daca ti-ai propus sa conduci lumea,nu este o varianta buna,nu stii sa asculti!din tot ce spune o persoana ,trebuie sa alegi ce este mai bun , apreciezi,castigi incredere,apoi sa-i transmiti parerile tale!stii ce fac eu acum cu tine? dezvoltare personala,nu stii cei asta?inveti sa te cunosti,reactiile tale sunt impulsive si vrei neaparat sa impui parerile tale,ca o dictatura!te pup dulce,am vazut ca saruti bine!
Like (1)
Loading...
1
Totusi iti face bine sa stai aici pe site-ul asta. Vad ca ai inceput sa folosesti corect cratima!
Eu zic sa il frecventezi mai des. Poate inveti si alte chestii!
nu stiu cine esti,poate un baiat destept ,poate un lingau de duzina,poate unul care are nevoie sa se descarce si nu poate din cauza parintilor sau a "iubitei",dar ce spui tu aici nu ma incita deloc,in afara de scris corect ,vocbular,nu am auzit nimic interesant!toata lumea vrea sa vorbeasca gramatical,corect,in parabole,in versuri,hai sa ne d-am fitosi,dar nu am auzit pareri despre subiect,aici este vorba despre "intanliri adevarate",adica,repet,nu pe web,nu telefonic,nu virtual,chiar sa ne intanlim,ce-i asa de greu de inteles!va este frica de subiect?o sa caut altul ,vad ca nu aveti imaginatie si nici curaj !te pup frate,nu ca as fi pe invers,dar poate nu ai simtit senzatia asta de mult timp!
Like (1)
Loading...
1
383
ai di plm....ce tzoparlan prost!
tu in afara de jignit si vorbit prostii ,mai stii si altceva?subiectul era altul!va este frica sa vorbiti?de fapt s-ar putea sa nu aveti parte de actiune in domeniul sexului!daca asa vorbesti si cu iubitii tai,sau cu sotul,daca sta cineva langa tine,inseamna ca ori ai gasit prostul ,ori faci sex bine!te pup dulceata,sa fii iubita!
Like (1)
Loading...
1
19528
CU ratati nu ma pot abtine. Ca ma-ta, sor-ta, fii-ta si tot neamu tau de sex feminin au ocupat doar posturile astea, ghinion de nesansa. Du-te turbo distrusule pe viata ca rost de sex nu e. ;)
nu era vorba ca vreau sa te fut fatuca,este altceva,posibil sa-mi placi ,dar nu bag mana in foc!vrei nu vrei,tot la sex ajungem,si mame,si surori,si fiice,daca nu stiai,sexul ocupa in familie 50 %,tu daca te freci cu toti,posibil sa nu stii procentajul!imi pare rau ca te-ai luat de mama,de sora,de fii-mea,apropo,mama e moarta,sora e minora si la fel si fii-mea este minora,asa ca esti o scursura fara masura!ar trebui sa mergi la psiholog sa vezi ce este in neregula cu tine,asta daca te respecti precum te lauzi!am terminat psihologia printre altele,asa ca mai cunosc cate ceva despre comportamentul oamenilor!imi pare rau pt tine!
Like (1)
Loading...
1
:-O=))
nu stiu ce fel de admin esti,dar "tii numai cu ursul!",am fost atacat din toate partile,injurat,jignit de toate catele,dar ai acceptat absolut tot ce s-a spus,in afara de replicile mele,sa nu uitam ca subiectul meu este cel mai tare,altfel era un total plictis pe site-ul asta! ar trebui sa mai interzici unele replici de-ale frustratelor astea,ar trebui sa-ti aperi teritoriul,sa fii mai rezervat in privinta replicilor ,sa aperi pe cei care au intradevar subiecte bune !hai sa fim seriosi,alt subiect mai fierbine nu a fost pe-aici!pot sa bag subiecte si mai fierbinti,dar fara sprijinul tau nu pot! nu poti sa d-ai intr-un om care are o parere si un subiect bun de discutii,parca asa spuneai,si sa aperi" fetitele "care se perinda pe-aici!apreciez ca mi-ai dat like,dar nu este destul,mi-ai dat si in cap!te pup draguta,si daca nu te descurci ,te pot ajuta,asta daca nu te crezi "zeita"!
Like (1)
Loading...
1
FITZOASA
..tigrule..se pare ca tu nu intelegi un lucru, printre altele..subiecte sunt zeci daca te-ai obosi sa le rasfoiesti aici, faptul ca tu consideri sexul esential nu-i vina nimanui..nici faptul ca nu toata lumea e de de acord cu prioritatile tale..
..se pare ca nu stii sa respecti opinia celorlalti, motiv pentru care esti blamat..
..ne reprosezi ca "fugim" de subiect, dar nu-ntelegi ca de fapt avem doar alte pareri..catele, frustrate, singure sau nefutute, n-ai dreptul sa aduci acuze nefondate doar pentru ca tie-ti place sa futi 50% din timp..oamenii mai si sufera, plang, ofteza sau pur si simplu incearca sa n-o faca..
..ti-am dat like pentru ca-ti respect opinia, indiferent care-ar fi ea, lucru pe care tu nu prea te pricepi s-o faci d-le "psiholog"!..iar ca sa dai lectii, e nevoie sa fii impecabil, chiar si-n folosirea limbii romane, nu crezi?..:)
Like (1)
Loading...
2
..tigrule..se pare ca tu nu intelegi un lucru, printre altele..subiecte sunt zeci daca te-ai obosi sa le rasfoiesti aici, faptul ca tu consideri sexul esential nu-i vina nimanui..nici faptul ca nu toata lumea e de de acord cu prioritatile tale..
..se pare ca nu stii sa respecti opinia celorlalti, motiv pentru care esti blamat..
..ne reprosezi ca "fugim" de subiect, dar nu-ntelegi ca de fapt avem doar alte pareri..catele, frustrate, singure sau nefutute, n-ai dreptul sa aduci acuze nefondate doar pentru ca tie-ti place sa futi 50% din timp..oamenii mai si sufera, plang, ofteza sau pur si simplu incearca sa n-o faca..
..ti-am dat like pentru ca-ti respect opinia, indiferent care-ar fi ea, lucru pe care tu nu prea te pricepi s-o faci d-le "psiholog"!..iar ca sa dai lectii, e nevoie sa fii impecabil, chiar si-n folosirea limbii romane, nu crezi?..:
la ce sa d-au like?injurauri,acuzatii sau prostii spuse de toate " doamnele "?eu am inceput un subiect interesant si m-am trezit atacat si injurat de toti,ce ar trebui sa fac?
Like (1)
Loading...
1
FITZOASA
..poti incepe prin a modifica titlul topicului.."intalniri", nu "intanliri"..mai apoi, se scrie "dau", pt ca este verb, mr..in final, ai putea sa te retragi de tot, nu cred ca s-ar supara nimeni..:)
Like (1)
Loading...
1
..poti incepe prin a modifica titlul topicului.."intalniri", nu "intanliri"..mai apoi, se scrie "dau", pt ca este verb, mr..in final, ai putea sa te retragi de tot, nu cred ca s-ar supara nimeni..:)
da e posibil sa fi gresit,dar cand scrie cineva in prescurtari si parabole de nu se mai intelege om cu persoana,ce mai spui?si de retras ,ma retrag cand vreau eu nu cand imi impune cineva,suntem intr-o tara libera!
Like (1)
Loading...
1
un site se poate numi oricum fara sa fie necesar sa ii dam o anumita interpretare a numelui
fiecare isi exprima propria opinie libera despre un anumit subiect
poate sa corespunda sau nu cu propria noastra parere despre subiect
deci nu are rost sa ne suparam ca parerea unei persoane nu corespunde cu propria noastra parere
dar e bine sa mai auzi si parerile altora ca sa le poti compara cu ale tale
de obicei te alegi si cu ceva cunostinte in plus
Like (1)
Loading...
1
radu
O fi reusit saracu tigrulet sa ceara mana unei pana la urma...voi ce credeți s a saturat de a lui?
Like (1)
Loading...
2
FITZOASA
..touche!..in sfarsit, o-ntrebare retorica pertinenta!..=)))))
Like (2)
Loading...
 şi 1 altul.