Vizualizare
mircea
eeeii! dragilor voi ati avut o astfel de relatie?! dar sa fie de o durata mai lunga? eu am cunoscut.o pe ea cand avea 23 de ani si eu 39 totul a fost numai lapte si miere timp de 5 ani si ceva pana cand a venit mamica din italia si a inceput sa ne otraveasca cu prostia din capul ei...ea (mamica ) nu a fost de acord cu relatia noastra de la bun inceput si nici nu o prea interesa de viata fetei ei pentru ca a plecat cand ea avea 17 ani si nu facea altceva decat sa trimita 100 de euro pe luna iar cand a venit in tara a venit mai saraca decat a plecat...eu am iubito si am facut totul 5 ani doar pentru ea am plimbato pe la munte pe la mare prin locuri pe care mamaica se lauda ca afost si pe ea nu o scosese nicaieri....i.am gasit un loc de munca si tot ce credeam eu si stiam ca.i place insa se pare ca am gresit undeva pentru ca atunci cand venea de la mamica venea schimbata si dupa o vreme mi,a spus ca ea nu mai poate sta cu mine si ca nu ma mai iubeste!!! stiu sigur ca nu avea pe altcineva si nici acum dupa un an este tot singura cu mamica....sunt multe de spus dar astept intrebari! a m fost impreuna 6 ani...
Fii prima persoană care apreciază!