bolojefuitorii au scapat de psd si vor sa puna tara pe linia de plutire...dar nu prea le iese.Peste o saptamana vine convoi mare din diaspora,sa vedem ce explicatii le vor da,pana la urma ei sunt cei mai mari investitori ai ROMÂNIEI.Sau se repeta10august?Sau rascoala din1907?Sau a venit vremea ca tradatorii astia sa se ascunda sub prag?
bolojefuitorii au scapat de psd si vor sa puna tara pe linia de plutire...dar nu prea le iese.Peste o saptamana vine convoi mare din diaspora,sa vedem ce explicatii le vor da,pana la urma ei sunt cei mai mari investitori ai ROMÂNIEI.Sau se repeta10august?Sau rascoala din1907?Sau a venit vremea ca tradatorii astia sa se ascunda sub prag?