• Cum să încerci o țeapă de 1.600 de lei cu o brățară din plastic.
    Respectul pentru munca celorlalți nu se cumpără cu o brățară de festival. Voi ce clienți „speciali” ați mai întâlnit în ultima vreme?
    POV: Ești casier, se închide magazinul și vine tipul ăsta...👇

    Era o seară de vineri, iar ceasul de pe peretele magazinului arăta deja fără zece minute ora închiderii. Angajații abia așteptau să tragă obloanele, când liniștea a fost spartă de zgomotul roților unui cărucior metalic, plin până la refuz.La casa de marcat s-a instalat un tip extrem de încrezător, îmbrăcat lejer, dar cu o atitudine de patron care deține tot locul. În cărucior? Zeci de pungi ☕ de cafea premium și cutii întregi de snack-uri – totul calculat la o valoare fixă de 1.600,00 de lei.Casiera Sofia , obosită, după o zi lungă, a început să scaneze produsele în timp ce tipul bătea ritmic cu degetele în bandă. Când ecranul a afișat suma totală, bărbatul nu a scos nici portofelul, nici telefonul. În schimb, și-a ridicat tacticos mâneca hanoracului și a fluturat ostentativ o brățară din plastic pe care scria mare, cu litere de tipar: STAFF.
    #poveștidelamuncă
    #poveștidinmagazin
    #lucrătorcomercial
    #casier
    #supermarket
    #cliențidificili
    #viațadecasier
    #gandestepozitiv
    #bodyguard
    #pază
    #fraudă
    #furt
    #prinsînfapt
    #țeapă
    👉😜continuare in comentarii👇
    Cum să încerci o țeapă de 1.600 de lei cu o brățară din plastic. Respectul pentru munca celorlalți nu se cumpără cu o brățară de festival. Voi ce clienți „speciali” ați mai întâlnit în ultima vreme? POV: Ești casier, se închide magazinul și vine tipul ăsta...👇 Era o seară de vineri, iar ceasul de pe peretele magazinului arăta deja fără zece minute ora închiderii. Angajații abia așteptau să tragă obloanele, când liniștea a fost spartă de zgomotul roților unui cărucior metalic, plin până la refuz.La casa de marcat s-a instalat un tip extrem de încrezător, îmbrăcat lejer, dar cu o atitudine de patron care deține tot locul. În cărucior? Zeci de pungi ☕ de cafea premium și cutii întregi de snack-uri – totul calculat la o valoare fixă de 1.600,00 de lei.Casiera Sofia , obosită, după o zi lungă, a început să scaneze produsele în timp ce tipul bătea ritmic cu degetele în bandă. Când ecranul a afișat suma totală, bărbatul nu a scos nici portofelul, nici telefonul. În schimb, și-a ridicat tacticos mâneca hanoracului și a fluturat ostentativ o brățară din plastic pe care scria mare, cu litere de tipar: STAFF. #poveștidelamuncă #poveștidinmagazin #lucrătorcomercial #casier #supermarket #cliențidificili #viațadecasier #gandestepozitiv #bodyguard #pază #fraudă #furt #prinsînfapt #țeapă 👉😜continuare in comentarii👇
    Like
    2
    · 2 Comentarii ·0 Distribuiri ·246 Vizualizări
  • Nu e despre noi, dar e o lecție din care toți avem de învățat.Dar sa va spun povestea...
    A fost odată, într-un magazin mare și mereu aglomerat dintr-un oraș de provincie, o vânzătoare pe nume Mihaela . Lucra acolo de 10 ani. Știa fiecare raft, fiecare cod de bare și zâmbea mereu clienților, câștigându-și respectul colegilor și al șefilor. Devenise o emblemă a locului, o veterană în care toată lumea avea încredere oarbă.
    Dimineata ,Sergiu care era sef de magazin primi un mesaj:
    ,,Neata, n- as vrea sa incep ziua cu vesti din astea, dar zilele trecute a fost prinsa facand retururi/stornari fictive o colega care era de 10 ani in magazin . Nu din regiunea noastra. Vanzator. As vrea ca informatia sa ajunga la toti membrii din echipele voastre, nu doar la voi, pentru ca toata lumea sa inteleaga ca astfel de practici sunt descoperite si nu sunt tolerate. Desigur ca acea colega a plecat, si va avea si dosar penal. De asemenea va rog sa verificati cu strictete toate retururile si stornarile din magazinele pe care le coordonati. Multumesc!"
    Sergiu raspunde prompt la mesaj aruncand o privire spre camera de monitorizare de unde o vedea pe Mihaela la casa de marcat.
    "Mesajul dumneavoastră a fost recepționat și va fi transmis imediat, în mod integral și transparent, către toți membrii echipelor noastre din magazine.Conștientizăm pe deplin gravitatea acestei situații și vă asigurăm de toleranță zero față de orice abatere de la procedurile legale și interne."
    Nici nu a terminat bine de trimis mailul ca se trezi cu control neanuntat de la Audit.
    Încrederea se construiește greu și se pierde instant. Digitalizarea și auditul nu sunt dușmanii angajaților, ci plasa de siguranță a unei afaceri corecte.
    Voi cum gestionați momentele în care un om vechi din echipă dezamăgește?
    #leadership #retail #management #integritate
    #eticaprofesionala
    #resurseumane
    #audit
    #culturaorganizationala
    Continuarea in comentarii👇
    Nu e despre noi, dar e o lecție din care toți avem de învățat.Dar sa va spun povestea... A fost odată, într-un magazin mare și mereu aglomerat dintr-un oraș de provincie, o vânzătoare pe nume Mihaela . Lucra acolo de 10 ani. Știa fiecare raft, fiecare cod de bare și zâmbea mereu clienților, câștigându-și respectul colegilor și al șefilor. Devenise o emblemă a locului, o veterană în care toată lumea avea încredere oarbă. Dimineata ,Sergiu care era sef de magazin primi un mesaj: ,,Neata, n- as vrea sa incep ziua cu vesti din astea, dar zilele trecute a fost prinsa facand retururi/stornari fictive o colega care era de 10 ani in magazin . Nu din regiunea noastra. Vanzator. As vrea ca informatia sa ajunga la toti membrii din echipele voastre, nu doar la voi, pentru ca toata lumea sa inteleaga ca astfel de practici sunt descoperite si nu sunt tolerate. Desigur ca acea colega a plecat, si va avea si dosar penal. De asemenea va rog sa verificati cu strictete toate retururile si stornarile din magazinele pe care le coordonati. Multumesc!" Sergiu raspunde prompt la mesaj aruncand o privire spre camera de monitorizare de unde o vedea pe Mihaela la casa de marcat. "Mesajul dumneavoastră a fost recepționat și va fi transmis imediat, în mod integral și transparent, către toți membrii echipelor noastre din magazine.Conștientizăm pe deplin gravitatea acestei situații și vă asigurăm de toleranță zero față de orice abatere de la procedurile legale și interne." Nici nu a terminat bine de trimis mailul ca se trezi cu control neanuntat de la Audit. Încrederea se construiește greu și se pierde instant. Digitalizarea și auditul nu sunt dușmanii angajaților, ci plasa de siguranță a unei afaceri corecte. Voi cum gestionați momentele în care un om vechi din echipă dezamăgește? #leadership #retail #management #integritate #eticaprofesionala #resurseumane #audit #culturaorganizationala Continuarea in comentarii👇
    Like
    3
    · 1 Comentarii ·1 Distribuiri ·454 Vizualizări
  • Bună! Mă numesc Galina, am 34 de ani și sunt din Republica Moldova 🇲🇩. Am o fetiță minunată de 3 ani 👧❤️.

    💔 Din păcate, căsnicia mea nu a mers. Fostul soț consuma alcool și avea un comportament agresiv, iar la un moment dat am înțeles că trebuie să aleg liniștea și siguranța pentru mine și copilul meu.

    ✨ Astăzi îmi doresc să cunosc un bărbat sincer, respectuos și cu suflet bun ❤️, care își dorește o relație serioasă și un viitor frumos în doi. Cred că niciodată nu este prea târziu să o iei de la început și să fii fericit. 💞

    📩 Dacă te regăsești în aceste rânduri, suna Poate că împreună putem începe un nou capitol al vieții. 🌷😊 :::

    Bună! Mă numesc Galina, am 34 de ani și sunt din Republica Moldova 🇲🇩. Am o fetiță minunată de 3 ani 👧❤️.💔 Din păcate, căsnicia mea nu a mers. Fostul soț consuma alcool și avea un comportament agresiv, iar la un moment dat am înțeles că trebuie să aleg liniștea și siguranța pentru mine și copilul meu.✨ Astăzi îmi doresc să cunosc un bărbat sincer, respectuos și cu suflet bun ❤️, care își dorește o relație serioasă și un viitor frumos în doi. Cred că niciodată nu este prea târziu să o iei de la început și să fii fericit. 💞📩 Dacă te regăsești în aceste rânduri, suna Poate că împreună putem începe un nou capitol al vieții. 🌷😊 :::
    Like
    Love
    3
    · 0 Comentarii ·0 Distribuiri ·114 Vizualizări
  • Tu din ce generatie faci parte?
    #gandestepozitiv
    #generatii
    #generatiaX
    #generatiaY
    #generatiaZ
    #generatiaalpha
    #generatiabeta
    Generația X – este generația celor născuți între anii 1965 și 1979.
    Compatibilitatea dintre Generația X și Baby Boomers este, în general, foarte ridicată, deoarece cele două generații împart valori fundamentale similare legate de muncă, respect și structură socială, deși abordează viața cu stiluri diferite.În relațiile personale și profesionale, ei funcționează ca o echipă complementară, unde Boomerii oferă viziunea și mentoratul, iar Gen X aduce pragmatismul și execuția independentă.(Unde apar neînțelegeri)Workaholism vs. Work-Life Balance: Boomerii își definesc identitatea prin job și cred în sacrificiul total pentru companie. Gen X muncește la fel de dinamic, dar a fost prima generație care a spus: „Muncesc ca să trăiesc, nu trăiesc ca să muncesc”, introducând conceptul de timp liber pentru familie.Scepticism vs. Optimism: Boomerii au crescut într-o epocă de boom economic și tind să fie idealiști și optimiști. Gen X a crescut în perioade de recesiune și instabilitate (iar în România, în plină tranziție dură după '89), devenind cinici, pragmatici și extrem de realiști.
    Generația Y („millennial”) – este generația celor născuți între anii 1980 și 1994.
    Generația Z – este generația celor născuți între anii 1995 până în 2009.
    Generația „alpha” – este generația celor născuți între anii 2010 și 2025.
    Cine sunt și cum va fi lumea Generației Beta?
    Părinții lor: Sunt născuți în special de Millennials mai tineri și de primii reprezentanți ai Generației Z. Acești părinți sunt deja complet familiarizați cu tehnologia și ecranele.
    Pe scurt, dacă noi acum abia ne adaptăm la valul de inteligență artificială, pentru micuții din Generația Beta aceasta va fi realitatea standard de la prima suzetă.
    👇continuare in comentarii...
    Tu din ce generatie faci parte? #gandestepozitiv #generatii #generatiaX #generatiaY #generatiaZ #generatiaalpha #generatiabeta Generația X – este generația celor născuți între anii 1965 și 1979. Compatibilitatea dintre Generația X și Baby Boomers este, în general, foarte ridicată, deoarece cele două generații împart valori fundamentale similare legate de muncă, respect și structură socială, deși abordează viața cu stiluri diferite.În relațiile personale și profesionale, ei funcționează ca o echipă complementară, unde Boomerii oferă viziunea și mentoratul, iar Gen X aduce pragmatismul și execuția independentă.(Unde apar neînțelegeri)Workaholism vs. Work-Life Balance: Boomerii își definesc identitatea prin job și cred în sacrificiul total pentru companie. Gen X muncește la fel de dinamic, dar a fost prima generație care a spus: „Muncesc ca să trăiesc, nu trăiesc ca să muncesc”, introducând conceptul de timp liber pentru familie.Scepticism vs. Optimism: Boomerii au crescut într-o epocă de boom economic și tind să fie idealiști și optimiști. Gen X a crescut în perioade de recesiune și instabilitate (iar în România, în plină tranziție dură după '89), devenind cinici, pragmatici și extrem de realiști. Generația Y („millennial”) – este generația celor născuți între anii 1980 și 1994. Generația Z – este generația celor născuți între anii 1995 până în 2009. Generația „alpha” – este generația celor născuți între anii 2010 și 2025. Cine sunt și cum va fi lumea Generației Beta? Părinții lor: Sunt născuți în special de Millennials mai tineri și de primii reprezentanți ai Generației Z. Acești părinți sunt deja complet familiarizați cu tehnologia și ecranele. Pe scurt, dacă noi acum abia ne adaptăm la valul de inteligență artificială, pentru micuții din Generația Beta aceasta va fi realitatea standard de la prima suzetă. 👇continuare in comentarii...
    Like
    1
    · 15 Comentarii ·0 Distribuiri ·663 Vizualizări
  • Privind această imagine cu roata panoramică din Constanța pe sub cerul senin, e greu de crezut ce momente critice s-au trăit pe 5 iunie. O drona militară plină cu explozibil a fost la un pas de a distruge această liniște.
    Am scris câteva versuri dedicate scafandrilor EOD și salvatorilor ISU care au pus viața noastră mai presus de a lor:
    #POEZIE
    #Constanta #PortulTomis #MareaNeagra #Eroi #Respect #Poezie #5iunie2026
    Mulțumire salvatorilor Constanței
    Pe cerul de cobalt, sub nori de bumbac,
    Se-nvârte agale o roată de fier,
    Iar valurile mării la țărmuri se bat,
    Unind într-o dungă pământul și cer.
    Privind spre faleză, sub soare blând, cald,
    Nimic nu trădează ce-a fost pe cinci iunie,
    Când moartea plutea într-un gri de smarald
    Și liniștea mării era o minciună.
    O drona din valuri, cu pântece greu,
    Adusă de vânt și de războaie străine,
    Pândea în port, sub un sumbru semn, rău,
    Să stingă lumina din zilele bune.
    Dar marea ascunde și oameni de fier,
    Scafandrii de geniu ce-n ape coboară,
    Ce lasă în urmă lumina din cer
    Să înfrunte o bombă ce-n valuri coboară.
    Și oameni în roșu, cu suflet curat,
    Au strâns de pe diguri fricoși și civili,
    În timp ce secunda pe ceas s-a scurs, grav,
    Iar moartea urla prin explozii, fragili.
    A bubuit portul, pământul s-a strâns,
    Dar nicio viață n-a fost secerată,
    Căci scutul de oameni sub cer s-a întins
    Și viața în port a fost salvată, curată.
    Azi roata din Tomis se-nvârte la fel,
    Copiii se joacă, pescarii stau calmi,
    Căci eroii discreți, sub un mare țel,
    Au strâns marea-ntreagă în propriii palmi
    Privind această imagine cu roata panoramică din Constanța pe sub cerul senin, e greu de crezut ce momente critice s-au trăit pe 5 iunie. O drona militară plină cu explozibil a fost la un pas de a distruge această liniște. Am scris câteva versuri dedicate scafandrilor EOD și salvatorilor ISU care au pus viața noastră mai presus de a lor: #POEZIE #Constanta #PortulTomis #MareaNeagra #Eroi #Respect #Poezie #5iunie2026 Mulțumire salvatorilor Constanței Pe cerul de cobalt, sub nori de bumbac, Se-nvârte agale o roată de fier, Iar valurile mării la țărmuri se bat, Unind într-o dungă pământul și cer. Privind spre faleză, sub soare blând, cald, Nimic nu trădează ce-a fost pe cinci iunie, Când moartea plutea într-un gri de smarald Și liniștea mării era o minciună. O drona din valuri, cu pântece greu, Adusă de vânt și de războaie străine, Pândea în port, sub un sumbru semn, rău, Să stingă lumina din zilele bune. Dar marea ascunde și oameni de fier, Scafandrii de geniu ce-n ape coboară, Ce lasă în urmă lumina din cer Să înfrunte o bombă ce-n valuri coboară. Și oameni în roșu, cu suflet curat, Au strâns de pe diguri fricoși și civili, În timp ce secunda pe ceas s-a scurs, grav, Iar moartea urla prin explozii, fragili. A bubuit portul, pământul s-a strâns, Dar nicio viață n-a fost secerată, Căci scutul de oameni sub cer s-a întins Și viața în port a fost salvată, curată. Azi roata din Tomis se-nvârte la fel, Copiii se joacă, pescarii stau calmi, Căci eroii discreți, sub un mare țel, Au strâns marea-ntreagă în propriii palmi
    Like
    1
    · 2 Comentarii ·0 Distribuiri ·376 Vizualizări
  • #Sinaia
    #gandestepozitiv
    Gara din Sinaia era inundată de o lumină aurie, iar mirosul de cărbune ars și munte trezea amintiri vechi. Pe peronul gării, pașii călătorilor grăbiți creau un ritm alert, însă pentru bătrânul mecanic Valentin și nepoata sa, Adelaida, timpul părea că s-a oprit în loc. Acele clipe petrecute împreună aveau o magie aparte, o liniște pe care doar muntele și trenurile o puteau oferi.Valentin a strâns-o de mână pe fată și a condus-o spre fosta sală de așteptare a gării regale. Acolo se ascundea o lume fascinantă: expoziția de trenulețe în miniatură. Când au trecut pragul, ochii copilei s-au mărit de uimire. Pe o machetă uriașă, zeci de locomotive minuscule pufăiau pe șine perfecte, treceau prin tunele săpate în munți de ghips și opreau în gări în miniatură, iluminate de becuri de mărimea unui bob de orez.Fiecare secundă petrecută în fața machetei aducea la viață poveștile bunicului. Valentin îi arăta Adelaidei cum trenulețele respectau semnalele, cum coborau pantele line și cum traversau viaducte spectaculoase, exact ca trenurile adevărate pe care el le condusese o viață întreagă. Pentru câteva minute, bătrânul și copila au devenit regizorii unei călătorii imaginare, urmărind cu privirea o locomotivă cu abur care șerpuia printre brazi miniaturali.Când au ieșit înapoi pe peronul gării Sinaia, trenul lor real tocmai gara la linie. Acele clipe de pură fascinație din fața machetei au rămas tipărite în sufletul micutei Adelaida. A înțeles atunci că pasiunea bunicului său nu era doar despre fiare și șine, ci despre momentele de magie care unesc generațiile și transformă o simplă călătorie cu trenul într-o amintire de neuitat.
    #Sinaia #gandestepozitiv Gara din Sinaia era inundată de o lumină aurie, iar mirosul de cărbune ars și munte trezea amintiri vechi. Pe peronul gării, pașii călătorilor grăbiți creau un ritm alert, însă pentru bătrânul mecanic Valentin și nepoata sa, Adelaida, timpul părea că s-a oprit în loc. Acele clipe petrecute împreună aveau o magie aparte, o liniște pe care doar muntele și trenurile o puteau oferi.Valentin a strâns-o de mână pe fată și a condus-o spre fosta sală de așteptare a gării regale. Acolo se ascundea o lume fascinantă: expoziția de trenulețe în miniatură. Când au trecut pragul, ochii copilei s-au mărit de uimire. Pe o machetă uriașă, zeci de locomotive minuscule pufăiau pe șine perfecte, treceau prin tunele săpate în munți de ghips și opreau în gări în miniatură, iluminate de becuri de mărimea unui bob de orez.Fiecare secundă petrecută în fața machetei aducea la viață poveștile bunicului. Valentin îi arăta Adelaidei cum trenulețele respectau semnalele, cum coborau pantele line și cum traversau viaducte spectaculoase, exact ca trenurile adevărate pe care el le condusese o viață întreagă. Pentru câteva minute, bătrânul și copila au devenit regizorii unei călătorii imaginare, urmărind cu privirea o locomotivă cu abur care șerpuia printre brazi miniaturali.Când au ieșit înapoi pe peronul gării Sinaia, trenul lor real tocmai gara la linie. Acele clipe de pură fascinație din fața machetei au rămas tipărite în sufletul micutei Adelaida. A înțeles atunci că pasiunea bunicului său nu era doar despre fiare și șine, ci despre momentele de magie care unesc generațiile și transformă o simplă călătorie cu trenul într-o amintire de neuitat.
    Like
    1
    · 0 Comentarii ·0 Distribuiri ·750 Vizualizări
  • https://starktecnologia.com/consultant/Domnita45

    STARK TECHNOLOGY

    Ce oferă Stark Tecnología?

    Compania generează aceste profituri prin proiectarea, dezvoltarea și gestionarea token-urilor de securitate exclusiv pentru rețeaua de parteneri afiliați ai Stark Tecnología și Tokenization S.A., permițându-le să diversifice și să împartă profiturile folosind tehnologia blockchain, asigurându-se că toate tranzacțiile sunt complet sigure și transparente.


    Produse digitale pentru investiții

    Jetoane de valoare

    Jetoane WinWin:
    * Randament zilnic de 0,5671% garantat în fiecare zi
    * Randament zilnic fix
    * Plăți acumulate eliberate pe 27 a fiecărei luni
    * Comision de 5% la retragerea profiturilor
    * Cost: De la 15 USDT la 100.000 USDT
    * Randament maxim de 207%

    Jetoane Way:
    * Randament variabil de luni până vineri, în funcție de activitatea comercială
    * Randament lunar între 5% și 20%
    * Plăți pe 27 a fiecărei luni, cu transparență totală
    * Comision de 5% la retragerea profiturilor
    * Cost: De la 25 USDT la 75.000 USDT
    * Randament maxim de 300

    Token Teem:
    * 25% din profiturile STK Engenharia Ltda. sunt distribuite între afiliați
    * Randament lunar variabil, bazat pe performanța reală a companiei
    * Plăți în data de 5 a fiecărei luni, cu claritate și transparență completă Control
    * Comision de 5% din profiturile dvs. la tranzacționare
    * Cost: 500 USDT
    * Randament maxim de 1250 USDP = 250%
    * Total oferte: 500 de unități



    Există întotdeauna oportunități excelente de a câștiga comisioane în cadrul planului nostru puternic de compensare (mai multe detalii în PDF-urile respective).

    Alătură-te Acum
    https://starktecnologia.com/consultant/Domnita45 STARK TECHNOLOGY Ce oferă Stark Tecnología? Compania generează aceste profituri prin proiectarea, dezvoltarea și gestionarea token-urilor de securitate exclusiv pentru rețeaua de parteneri afiliați ai Stark Tecnología și Tokenization S.A., permițându-le să diversifice și să împartă profiturile folosind tehnologia blockchain, asigurându-se că toate tranzacțiile sunt complet sigure și transparente. Produse digitale pentru investiții Jetoane de valoare Jetoane WinWin: * Randament zilnic de 0,5671% garantat în fiecare zi * Randament zilnic fix * Plăți acumulate eliberate pe 27 a fiecărei luni * Comision de 5% la retragerea profiturilor * Cost: De la 15 USDT la 100.000 USDT * Randament maxim de 207% Jetoane Way: * Randament variabil de luni până vineri, în funcție de activitatea comercială * Randament lunar între 5% și 20% * Plăți pe 27 a fiecărei luni, cu transparență totală * Comision de 5% la retragerea profiturilor * Cost: De la 25 USDT la 75.000 USDT * Randament maxim de 300 Token Teem: * 25% din profiturile STK Engenharia Ltda. sunt distribuite între afiliați * Randament lunar variabil, bazat pe performanța reală a companiei * Plăți în data de 5 a fiecărei luni, cu claritate și transparență completă Control * Comision de 5% din profiturile dvs. la tranzacționare * Cost: 500 USDT * Randament maxim de 1250 USDP = 250% * Total oferte: 500 de unități Există întotdeauna oportunități excelente de a câștiga comisioane în cadrul planului nostru puternic de compensare (mai multe detalii în PDF-urile respective). Alătură-te Acum
    Like
    3
    · 0 Comentarii ·0 Distribuiri ·648 Vizualizări
  • „Respectul se câștigă, nu se cere.”
    „Nu concurez, evoluez.”
    „Respectul se câștigă, nu se cere.” „Nu concurez, evoluez.”
    Like
    1
    · 0 Comentarii ·0 Distribuiri ·192 Vizualizări
  • Ce este femeia ?
    Femeia este mama fica bunica mătușa femeie sotie cea mai prețuită ființă pe pământ de multe ori noi femeile suntem jignite și făcute în toate felurile dar ei bărbații nu știu un lucru că fără noi femeile nu ar fi in stare sa se descurce și nu s-ar fi născut voi bărbați credeți că dacă sunteți bărbați etc va credeți cineva
    Cineva este datorita femeii datorita mamei care te-a născut te-a crescut când jignești o femeie gândește-te la mama ta ce-ar zice ea respect femeilor că au puterea sa îndure totul de la un bărbat mai ales pentru copii dar sa nu uitați nu vă lăsați calcate în picioare va pup 😘😘😘
    Ce este femeia ? Femeia este mama fica bunica mătușa femeie sotie cea mai prețuită ființă pe pământ de multe ori noi femeile suntem jignite și făcute în toate felurile dar ei bărbații nu știu un lucru că fără noi femeile nu ar fi in stare sa se descurce și nu s-ar fi născut voi bărbați credeți că dacă sunteți bărbați etc va credeți cineva Cineva este datorita femeii datorita mamei care te-a născut te-a crescut când jignești o femeie gândește-te la mama ta ce-ar zice ea respect femeilor că au puterea sa îndure totul de la un bărbat mai ales pentru copii dar sa nu uitați nu vă lăsați calcate în picioare va pup 😘😘😘
    Like
    2
    · 0 Comentarii ·0 Distribuiri ·527 Vizualizări
  • 8 Martie La mulți ani de Ziua Femeii

    Respect, admirație și recunoștință pentru toate femeile care aduc echilibru, putere și frumusețe în lumea noastră.

    Astăzi le celebrăm pe cele care inspiră, iubesc și schimbă lumea în fiecare zi.

    Astăzi dorim să le urăm tuturor doamnelor, domnişoarelor, soţiilor, fiicelor, prietenelor, colegelor, mamelor şi bunicilor LA MULŢI ANI!

    Nu vă dorim o zi însorită, nici o primăvară însorită, ci o viaţă însorită, cu cât mai multe împliniri!

    Să fiţi sănătoase, să iubiţi şi să fiţi iubite, să aveţi linişte în casă şi mult succes în toate!
    8 Martie La mulți ani de Ziua Femeii Respect, admirație și recunoștință pentru toate femeile care aduc echilibru, putere și frumusețe în lumea noastră. Astăzi le celebrăm pe cele care inspiră, iubesc și schimbă lumea în fiecare zi. Astăzi dorim să le urăm tuturor doamnelor, domnişoarelor, soţiilor, fiicelor, prietenelor, colegelor, mamelor şi bunicilor LA MULŢI ANI! Nu vă dorim o zi însorită, nici o primăvară însorită, ci o viaţă însorită, cu cât mai multe împliniri! Să fiţi sănătoase, să iubiţi şi să fiţi iubite, să aveţi linişte în casă şi mult succes în toate!
    Like
    2
    · 0 Comentarii ·1 Distribuiri ·745 Vizualizări
  • La mulți ani tuturor femeilor!
    Astăzi celebrăm frumusețea, puterea și eleganța voastră. Femeile au acel talent special de a face lumea mai bună: pot conduce, pot inspira, pot iubi și, în același timp, pot găsi și lucrurile pe care noi bărbații jurăm că le-am pierdut definitiv. 😄
    Fie că sunteți mame, prietene, surori, colege sau pur și simplu femei care își urmează visurile, meritați respect, admirație și multe zâmbete în fiecare zi, nu doar pe 8 Martie.
    Să aveți parte de bucurii, împliniri și oameni care să vă aprecieze așa cum meritați.
    La mulți ani! 🌸
    La mulți ani tuturor femeilor! Astăzi celebrăm frumusețea, puterea și eleganța voastră. Femeile au acel talent special de a face lumea mai bună: pot conduce, pot inspira, pot iubi și, în același timp, pot găsi și lucrurile pe care noi bărbații jurăm că le-am pierdut definitiv. 😄 Fie că sunteți mame, prietene, surori, colege sau pur și simplu femei care își urmează visurile, meritați respect, admirație și multe zâmbete în fiecare zi, nu doar pe 8 Martie. Să aveți parte de bucurii, împliniri și oameni care să vă aprecieze așa cum meritați. La mulți ani! 🌸
    Like
    4
    · 0 Comentarii ·0 Distribuiri ·517 Vizualizări
  • Uneori, distanța este forma supremă de respect… 🕊️
    Uneori, distanța este forma supremă de respect… 🕊️
    Like
    1
    · 0 Comentarii ·0 Distribuiri ·199 Vizualizări
Mai multe rezultate
Premium
Susține și tu această comunitate 💕
Reclame

❗ Lichidare de stoc la PREȚ DE FABRICĂ ❗

Pe Bootic găsești o gamă variată de produse atent selecționate, cu un excelent raport calitate-preț. De la casă și bucătărie la îngrijire personală și gadgeturi